Daddylive – Live Stream Matches Today Online – Watch Live Sports




Daddylive – Live Stream Matches Today Online – Watch Live Sports

Tv Show


01:00 La casa de los famosos – Season 3, Episode 8 Telemundo (CH-131)


02:00 Enamorándonos – Season 4, Episode 18 Unimas (CH-133)


02:00 Vencer la ausencia – Season 1, Episode 62 Univison (CH-132)

Soccer


11:00 Azerbaijan Premier Liqa : Turan-T vs Qarabağ CBC Sport Azerbaijan (CH-1)


11:00 Soccer Shows : UEFA Nations League Draw Fox Sports 2 USA (CH-2) | Teledeporte Spain (TDP) (CH-529) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Sport 1 Israel (CH-140)


13:30 Azerbaijan Premier Liqa : Zira vs Sumqayıt CBC Sport Azerbaijan (CH-1)


14:00 Club Friendly : Riga vs Levski Sofia Diema Sport 2 Bulgaria (CH-466)


15:00 Club Friendly Games : Ludogorets vs. FK Crvena Zvezda Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134) | Diema Sport Bulgaria (CH-465)


16:30 Greece Cup : Panseraikos FC vs. AEK Athens Cosmote Sport 2 HD Greece (CH-3)


18:00 Israel State Cup : Hapoel Rishon Lezion FC vs. Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Sport 5 Plus Israel (CH-145)


18:30 Greece Cup : Aris Thessaloniki vs. Olympiacos Piraeus COSMOTE SPORT 1 Greece (CH-2)


18:30 South Africa DStv Premiership : Golden Arrows vs Marumo Gallants SuperSport PSL (CH-413)


18:30 Bundesliga : Mainz 05 vs Borussia Dortmund Sky Sport Bundesliga 1 (CH-1) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-558) | Sky Sports Mix UK (CH-449) | Astro SuperSport 5 (CH-43) | beIN Sports 2 France (CH-117) | beIN Sports MENA 3 (CH-93) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | MATCH! Futbol 3 Russia (CH-138) | ESPN2 SUR (CH-150) | Digi Sport 1 Romania (CH-400) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | Sport 4 Israel (CH-143)


18:45 Netherlands Eredivisie : Go Ahead Eagles vs AZ ESPN 1 NL (CH-379) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104) | Sportdigital Germany (CH-571)


18:45 Netherlands Eredivisie : Vitesse vs Twente ESPN 2 NL (CH-386)


19:00 Spain Primera División Femenina : Deportivo Alavés vs Real Madrid GOL PLAY Spain (CH-530) | DAZN2 DE (CH-427) | TVP Sport Poland (CH-128)


19:30 Copa São Paulo De Futebol Jr : Palmeiras vs América-Mg Sportv Brasil (CH-78)


20:00 Netherlands Eredivisie : Fortuna Sittard vs Heerenveen ESPN 3 NL (CH-7)


20:30 England National League : Halifax Town vs Scunthorpe United BT Sport 1 UK (CH-31)


20:30 Bundesliga : Simulcast Sky Sport Bundesliga 1 (CH-1) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-558) | Match Premier Russia (CH-573)


20:30 Bundesliga : Bayer Leverkusen vs Bochum Sky Sport Bundesliga 5 (CH-3) | beIN Sports MENA 1 (CH-91) | beIN Sports MAX 6 France (CH-496) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-457) | ESPN2 SUR (CH-150) | Nova Sport Bulgaria (CH-468)


20:30 Bundesliga : Freiburg vs Eintracht Frankfurt Sky Sport Bundesliga 3 (CH-4) | beIN Sports MENA 2 (CH-92) | Astro SuperSport 5 (CH-43) | MATCH! Futbol 3 Russia (CH-138) | beIN Sports MAX 4 France (CH-494) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | Sport 4 Israel (CH-143)


20:30 Bundesliga : Augsburg vs Borussia M’gladbach Sky Sport Bundesliga 4 (CH-5) | beIN Sports MENA 7 (CH-97) | Eleven Sports 4 Portugal (CH-458) | beIN Sports MAX 7 France (CH-497)


20:30 Bundesliga : Werder Bremen vs Union Berlin Sky Sport Bundesliga 2 (CH-6) | beIN Sports MENA 3 (CH-93) | beIN Sports MAX 5 France (CH-495) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-456) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Diema Sport Bulgaria (CH-465)


20:45 Portugal Taça da Liga : Porto vs Academico Viseu Sport TV1 Portugal (CH-49) | MATCH! Futbol 1 Russia (CH-136) | ESPN2 BR (CH-82)


21:00 Spain Primera División Femenina : Barcelona vs Real Sociedad M.Liga de Campeones Spain (CH-435) | Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134) | LEQUIPE France (CH-19) | DAZN2 DE (CH-427) | Match! TV Russia (CH-127) | Sportdigital Germany (CH-571) | Ziggo Sport Select (CH-393) | TVP Sport Poland (CH-128) | ESPN BR (CH-81) | Digi Sport 1 Romania (CH-400) | Sport 2 Israel (CH-141)


21:00 England League Cup : Nottingham Forest vs Manchester United beIN Sports MENA English 1 (CH-61) | Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN Sports MENA Premium 1 (CH-98) | DAZN 1 ES (CH-445) | DAZN1 DE (CH-426) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Arena Sport 2 Premium (CH-135) | SuperSport Premier League (CH-414) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Diema Sport 2 Bulgaria (CH-466) | ESPN SUR (CH-149) | Arena Sport 3 Croatia (CH-434) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | Sport 1 Israel (CH-140)


21:00 Netherlands Eredivisie : Utrecht vs Excelsior ESPN 1 NL (CH-379)


21:00 Netherlands Eredivisie : Feyenoord vs NEC ESPN 2 NL (CH-386) | Astro SuperSport 4 (CH-126) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Polsat Sport Fight Poland (CH-8) | MAX Sport 4 Bulgaria (CH-475) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


21:10 Colombia Primera A : Unión Magdalena vs Atlético Huila Win Sports+ (CH-392)


22:00 Honduras Liga Nacional : Honduras Progreso vs Olimpia FOX Deportes (CH-2)


22:00 Spain Copa del Rey : CA Osasuna vs. Sevilla FC TVE La 1 Spain (CH-533) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139) | Match! Futbol 2 Russia (CH-137) | ESPN4 BR (CH-85)


22:15 Club Friendly : Danubio vs Fénix ESPN Premium Argentina (CH-387)


23:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : RB Bragantino vs Ferroviária Premiere Brazil (CH-88)


23:00 Sudamericano U-20 : Argentina U20 vs Peru U20 Sportv Brasil (CH-78) | TyC Sports Argentina (CH-9) | sportdigital (CH-571) | Arena Sport 1 Serbia (CH-429)


23:20 Colombia Primera A : Rionegro Águilas vs Junior Win Sports+ (CH-392)


23:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Ituano vs Palmeiras Premiere Brazil (CH-88) | Sport TV2 Portugal (CH-74)


00:00 Costa Rica Primera Division : Pérez Zeledón vs Grecia FUTV (CH-20)


00:00 Mexico Liga de Expansión MX : Celaya vs Leones Negros UdeG ESPN2 Mexico (CH-21)


00:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Santo André vs Botafogo SP TNT Brasil (CH-87)


01:10 Brazil Campeonato Carioca 1 : Fluminense vs Boavista Sport TV1 Portugal (CH-49)


01:30 Sudamericano U-20 : Brazil U20 vs Colombia U20 Sportv Brasil (CH-78) | Caracol TV (CH-1) | Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | Canal 11 Portugal (CH-22) | sportdigital (CH-571)


01:30 Club Friendly : Wanderers vs Cerro ESPN Premium Argentina (CH-387)


01:35 Brazil Campeonato Paulista A1 : Santos vs Água Santa Premiere Brazil (CH-88)


02:05 Mexico Liga de Expansión MX : Cancún vs Correcaminos UAT ESPN2 Mexico (CH-21)


03:00 Costa Rica Primera Division : Deportivo Saprissa vs Puntarenas FUTV (CH-20)


04:00 International Friendly : USA vs. Serbia RTS 1 Serbia HD (CH-23) | UNIVERSO (CH-24)


04:05 Mexico Liga de Expansión MX : Alebrijes de Oaxaca vs Dorados ESPN2 Mexico (CH-21)

Cricket


09:15 Big Bash League : Melbourne Stars vs Sydney Thunder Sky Sports Cricket (CH-65) | beIN Sports MENA English 3 (CH-46) | SuperSport Cricket (CH-368) | Willow Cricket (CH-346)


12:35 ICC (W) U19 T20 CWC ’23: UAE vs BAN SuperSport Variety 2 (CH-417)


14:00 T20 Tri-Series Women 4th T20 : South Africa W vs West Indies W Sky Sports Cricket (CH-65) | SuperSport Cricket (CH-368) | Sky Sports Mix UK (CH-449) | Willow Xtra (CH-598)


15:00 ILT20 : Abu Dhabi Knight Riders vs Gulf Giants BT Sport 2 UK (CH-32) | Willow Cricket (CH-346)

Field Hockey


12:00 FIH Hockey WC ’23: QF3 : Netherlands vs South Korea BT Sport 1 UK (CH-31) | DAZN2 DE (CH-427) | SuperSport Variety 3 (CH-418)


14:30 FIH Hockey WC ’23: QF4 : England vs Germany BT Sport 1 UK (CH-31) | DAZN1 DE (CH-426) | Teledeporte Spain (TDP) (CH-529) | SuperSport Variety 3 (CH-418)

Tennis


01:00 Australian Open: Kia Arena Day-11 beIN Sports MENA English 2 (CH-90) | ESPN USA (CH-44) | ESPN2 USA (CH-45) | TSN1 (CH-111) | TSN4 (CH-114) | Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 2 ES (CH-525) | ESPN2 BR (CH-82) | ESPN2 SUR (CH-150)


01:00 D11M1 – Australian Open 2023 Rod Laver Arena beIN Sports MENA 5 (CH-95)


01:00 D11M1 – Australian Open 2023 Margaret Court Arena beIN Sports MENA 6 (CH-96)

Badminton


03:00 Live Badminton: Indonesia Open – Round of 16 BT Sport 3 UK (CH-33) | Astro SuperSport 4 (CH-126)

WWE


02:00 All Elite Wrestling: Dynamite TBS USA (CH-336) | TSN2 (CH-112)

Golf


17:30 Farmers Insurance Open Sky Sports Golf (CH-70) | SuperSport Golf (CH-422)


22:15 Farmers Insurance Open GOLF Channel USA (CH-318) | SuperSport Golf (CH-422) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Canal+ Sport France (CH-122)

Snooker


13:45 European Masters | Shoot Out | 1st round Eurosport 2 UK (CH-42) | Astro SuperSport 2 (CH-124) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524)


20:00 Shoot Out | E2 Coverage Round 1, Day 1 – Evening Session Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524)

Alpine Ski


10:15 Kronplatz | Run 1 Women’s Giant Slalom Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)


13:15 Kronplatz | Run 2 Women’s Giant Slalom Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)


17:30 Schladming | Run 1 Giant Slalom Men Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)


20:30 Schladming | Run 2 Men’s Giant Slalom Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524)

Basketball


09:30 Australia NBL : SE Melbourne Phoenix vs. Cairns Taipans Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


15:00 ABA Liga 2 : OKK Spars Sarajevo vs. Pelister Bitola Arena Sport 1 BiH (CH-579) | Arena Sport 2 Serbia (CH-430)


17:00 NBA G-League : Raptors 905 vs Erie BayHawks TSN4 (CH-114)


17:30 Russia Premier League Women : Mba Moscow vs. Dynamo Kursk Match! Igra Russia (CH-22)


18:00 Eurocup : Lietkabelis vs JL Bourg DAZN 4 ES (CH-448)


18:00 Eurocup : Bursaspor vs Prometey DAZN 1 ES (CH-445) | TRT Spor 2 Turkey (CH-9) | Max Sport 2 Bulgaria (CH-473) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | XSport (CH-17)


18:00 Eurocup : CSM CSU Oradea vs. Brose Bamberg Digi Sport 4 Romania(CH-403)


18:00 ABA Liga 2 : KK Vrijednosnice Osijek vs. Kk Podgorica Arena Sport 1 BiH (CH-579) | Arena Sport 2 Serbia (CH-430)


18:00 Euroleague Women : Uniqa Euroleasing Sopron vs. Uni Girona CB Duna World Hungary (CH-18)


18:30 Eurocup : Prometheus vs Buducnost DAZN 2 ES (CH-446) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


19:30 Europe Cup : BK Budivelnik vs. Hapoel Haifa BC Sport 5 Live Israel (CH-146)


20:00 Champions League : Bilbao Basket vs. Darussafaka Tivibu Spor 1 Turkey (CH-20)


20:00 Champions League : Tele. Baskets Bonn vs. Bahcesehir Koleji Tivibu Spor Turkey (CH-23)


20:00 Eurocup : Slask Wroclaw vs Hamburg Magenta Sport (CH-10) | Polsat Sport News Poland (CH-129)


20:00 Eurocup : Paris vs Trento DAZN 4 ES (CH-448)


20:15 Eurocup : Joventut Badalona vs Cedevita Olimpija DAZN 2 ES (CH-446) | Max Sport 2 Bulgaria (CH-473)


20:20 Champions League : Hapoel Jerusalem BC vs JDA Dijon Basket Sport 5 Israel (CH-144)


20:30 Eurocup : Brescia vs Ulm DAZN 3 ES (CH-447) | Magenta Sport (CH-11) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


20:30 Champions League : Unicaja Malaga vs. BC AEK Athens Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Arena Sport 4 Serbia (CH-581)


21:00 ABA Liga 2 : KK Gorica vs. KK Sloga Kraljevo Arena Sport 1 BiH (CH-579) | Arena Sport 3 Serbia (CH-431)


23:00 Brazil Copa Super 8 : Franca vs Corinthians Sportv3 Brasil (CH-80)


01:10 Brazil Copa Super 8 : Flamengo vs São Paulo FC Sportv3 Brasil (CH-80)


00:30 NCAA : Connecticut vs Xavier FOX Sports 1 USA (CH-39)


01:00 NCAA : Maryland vs Wisconsin BTN USA (CH-397)


01:00 NCAA : Pittsburgh vs Wake Forest ACC Network USA (CH-3)


01:00 NCAA : Tennessee vs Georgia SEC Network USA (CH-385)


02:30 NCAA : Providence vs Butler FOX Sports 1 USA (CH-39)


03:00 NCAA : Boston College vs Louisville BT Sport 2 UK (CH-32) | ESPNU USA (CH-316) | ESPN2 USA (CH-45)


03:00 NCAA : Creighton vs St. John’s N.Y. CBS Sports Network (CH-308)


03:00 NCAA : Minnesota vs Indiana BTN USA (CH-397)


01:00 NBA : Orlando Magic vs Indiana Pacers Bally Sports Florida (CH-4)


01:30 NBA : Philadelphia 76ers vs Brooklyn Nets NBCS Philadelphia (CH-5) | ESPN USA (CH-44) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | ESPN 1 NL (CH-379) | Sky Sport Uno IT (CH-461) | ESPN2 BR (CH-82) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | ESPN2 SUR (CH-150) | beIN Sports MENA Premium 3 (CH-100)


02:00 NBA : Houston Rockets vs Washington Wizards NBCS Washington (CH-6) | Sport 5 Israel (CH-144)


02:00 NBA : Milwaukee Bucks vs Denver Nuggets Bally Sports Wisconsin (CH-7) | beIN Sports MAX 4 France (CH-494) | beIN Sports MENA 7 (CH-97) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


02:00 NBA : New Orleans Pelicans vs Minnesota Timberwolves Bally Sports North (CH-10)


02:00 NBA : Oklahoma City Thunder vs Atlanta Hawks Bally Sports Southeast (CH-11)


04:00 NBA : Golden State Warriors vs Memphis Grizzlies NBCS Bay Area (CH-12) | TSN5 (CH-115) | CBS Sports Network (CH-308) | ESPN USA (CH-44) | ESPN 1 NL (CH-379) | Astro SuperSport 1 (CH-123) | ESPN BR (CH-81) | ESPN2 SUR (CH-150)


04:00 NBA : Portland Trail Blazers vs Utah Jazz AT&T SportsNet RM Utah (CH-13)


04:00 NBA : Sacramento Kings vs Toronto Raptors Sportsnet One (CH-14)


04:30 NBA : Los Angeles Lakers vs San Antonio Spurs Spectrum SportsNet (CH-15)

Biathlon


10:05 IBU Open European Championships | Lenzerheide | Individual Women TVP Sport Poland (CH-128)


13:50 IBU Open European Championships | Lenzerheide | Individual men TVP Sport Poland (CH-128)

Sailing / Boating


18:30 Europe Volvo Ocean Race Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524)

Cycling


15:00 Calvia Trophy Male test Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)


21:00 Vuelta a San Juan Internacional | 4a to kill Male test Eurosport 2 ES (CH-525)

Handball


15:30 World Championship : Saudi Arabia vs. Morocco Arryadia HD Morocco (CH-4)


18:00 World Championship : Korea vs. North Macedonia Arena Sport 4 Serbia (CH-581) | MRT 1 (CH-19)


18:00 World Championship : Denmark vs. Hungary Arena Sport 2 Premium Serbia (CH-135) | M4 Sport Hungary (CH-76)


18:00 World Championship : Norway vs. Spain Arena Sport 1 Premium Serbia (CH-134) | Teledeporte Spain (CH-529)


20:30 World Championship : France vs. Germany Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Teledeporte Spain (CH-529)


20:30 World Championship : Sweden vs. Egypt M4 Sport Hungary (CH-76) | Ontime Sports Egypt (CH-77)

Horse Racing


13:30 Live racing from around the UK Sky Sports Racing UK (CH-554)

Ice Hockey


15:00 Russia KHL : Salavat Yulaev UFA vs. Ak Bars Kazan Match! TV Russia (CH-127)


17:30 Russia KHL : SKA Saint Peters. vs. CSKA Moscow Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | Match! TV Russia (CH-127)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Kristianstads IK vs. Sodertalje SK C More Live Sweden (CH-24)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : MODO Hockey vs. HC Vita Hasten C More Live 2 Sweden (CH-25)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Almtuna IS vs. Vasterviks IK C More Live 3 Sweden (CH-26)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Ostersunds IK vs. BIK Karlskoga C More Live 4 Sweden (CH-27)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Djurgardens IF vs. IF Bjorkloven C More Hockey (CH-28)


19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Mora IK vs. AIK IF Sportkanalen Sweden HD (CH-29)


19:00 Sweden SDHL Women : Brynas IF wiltedflower vs. MODO Hockey wiltedflower C More Mix HD (CH-30)


19:30 Germany DEL : Düsseldorfer EG vs Pinguins Bremerhaven Magentasport (CH-55)


19:30 Germany DEL : Eisbären Berlin vs Straubing Tigers Magentasport (CH-59)


19:30 Germany DEL : Löwen Frankfurt vs Augsburger Panther Magentasport (CH-68)


20:00 Challenge Cup : Fife vs Sheffield Viaplay Sports 1 UK (CH-451)


01:00 NHL : Ottawa Senators vs New York Islanders Sportsnet One (CH-16)


01:00 NHL : Toronto Maple Leafs vs New York Rangers TNT USA (CH-338) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


02:30 NHL : Dallas Stars vs Carolina Hurricanes Bally Sports Southwest (CH-17)


03:30 NHL : Edmonton Oilers vs Columbus Blue Jackets TNT USA (CH-338) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550) | Sky Sport Mix DE (CH-557) | Sky Sport Top Event DE (CH-556)


04:00 NHL : Seattle Kraken vs Vancouver Canucks Sportsnet Pacific (CH-18) | Sport 5 Star Israel (CH-147)

Ice Skating


11:15 Figure skating: European Championships – Espoo 2023 Polsat Sports Poland (CH-47)


19:15 European Championship | Espoo | Men Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)


19:30 ISU European Figure Skating Championships 2023-Programma Corto M Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)

Netball


15:00 Quad Series ’23: 3rd/4th Place Sky Sports Arena UK (CH-36) | SuperSport Variety 4 (CH-419)


17:00 Quad Series ’23: Finals Sky Sports Arena UK (CH-36) | SuperSport Variety 4 (CH-419)

Squash


23:00 PSA Squash – Tournament of Champions – Women’s Semi Finals BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Variety 2 (CH-417)


02:00 PSA Squash – Tournament of Champions – Men’s Semi Finals BT Sport 1 UK (CH-31) | SuperSport Variety 2 (CH-417)

Water Polo


19:25 Champions League : OSC Budapest vs South Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


20:40 Champions League : Ferencvaros vs Novi Beograd Sport Klub 2 Serbia (CH-102)

Volleyball


15:30 Champions League : Halkbank vs Hebar Polsat Sport Poland (CH-47) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Max Sport 1 Bulgaria (CH-472) | TRT Spor 2 Turkey (CH-9)


16:30 Challenge Cup : Panathinaikos vs. Orion Doetinchem Cosmote Sport 6 HD Greece (CH-69)


18:00 Champions League : Jastrzebski vs Friedrichshafen Polsat Sport Poland (CH-47) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580)


18:00 Champions League : Ziraat Bankasi vs ACH Ljubljana Polsat Sport News Poland (CH-129) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432)


19:00 Champions League : Montpellier vs Vojvodina Polsat Sport Premium 5 Poland (CH-12) | Arena Sport 3 Premium Serbia (CH-139)


19:30 Champions League : BR Volleys vs Zawiercie Polsat Sport Extra Poland (CH-50)


20:00 Champions League : Lube Civitanova vs Roeselare Polsat Sport Premium 3 Poland (CH-13) | Max Sport 1 Bulgaria (CH-472)


20:00 Champions League : Tours vs Benfica Polsat Sport Premium 6 Poland (CH-14)


20:30 Champions League : Kedzierzyn-Kozle vs Trentino Polsat Sport Poland (CH-47) | Match! Igra Russia (CH-22)


20:30 Champions League : Perugia vs Duren Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-15)


20:30 Champions League : Menen vs Karlovarsko Polsat Sport Premium 4 Poland (CH-16)


23:00 Copa Brasil De Vôlei Masculino : Cruzeiro vs Araguari Sportv2 Brasil (CH-79)


01:30 Copa Brasil De Vôlei Masculino : Sesi-Sp vs Suzano Sportv2 Brasil (CH-79)

Soccer


16:30 Soccer : Panserraikos vs AEK Athens FC Extra Stream 1


18:30 Soccer : Mainz vs Borussia Dortmund Extra Stream 2 | Extra Stream 3 | Extra Stream 4


18:45 Soccer : Aris vs Olympiacos Piraeus Extra Stream 5


18:45 Soccer : Go Ahead Eagles vs AZ Alkmaar Extra Stream 6


18:45 Soccer : Vitesse vs FC Twente Extra Stream 7


20:00 Soccer : Fortuna Sittard vs Heerenveen Extra Stream 8


20:30 Soccer : Bayer Leverkusen vs VfL Bochum Extra Stream 9 | Extra Stream 10 | Extra Stream 11


20:30 Soccer : FC Augsburg vs Borussia Monchengladbach Extra Stream 12 | Extra Stream 13 | Extra Stream 14


20:30 Soccer : SC Freiburg vs Eintracht Frankfurt Extra Stream 15 | Extra Stream 16 | Extra Stream 17


20:30 Soccer : Werder Bremen vs 1. FC Union Berlin Extra Stream 18 | Extra Stream 19 | Extra Stream 20


20:30 Soccer : Bundesliga Konferenz Extra Stream 21


20:45 Soccer : FC Porto vs Academico Viseu Extra Stream 22


21:00 FC Utrecht vs Excelsior Extra Stream 23


21:00 Feyenoord Rotterdam vs NEC Nijmegen Extra Stream 24


21:00 Nottingham Forest vs Manchester United Extra Stream 25 | Extra Stream 26 | Extra Stream 27


21:00 Barcelona vs Real Sociedad Extra Stream 28 | Extra Stream 29 | Extra Stream 30


22:00 Osasuna vs Sevilla Extra Stream 31 | Extra Stream 32 | Extra Stream 33


23:00 Red Bull Bragantino vs Ferroviaria Extra Stream 34


23:30 Ituano vs Palmeiras Extra Stream 35

Basketball


01:00 Orlando Magic vs Indiana Pacers Extra Stream 101


01:30 Philadelphia 76ers vs Brooklyn Nets Extra Stream 102


02:00 Houston Rockets vs Washington Wizards Extra Stream 103


02:00 Milwaukee Bucks vs Denver Nuggets Extra Stream 104


02:00 New Orleans Pelicans vs Minnesota Timberwolves Extra Stream 105


02:00 Oklahoma City Thunder vs Atlanta Hawks Extra Stream 106

Ice Hockey


01:00 Ottawa Senators vs New York Islanders Extra Stream 111


01:00 Toronto Maple Leafs vs New York Rangers Extra Stream 112


02:30 Dallas Stars vs Carolina Hurricanes Kings Extra Stream 113





Daddylive – Live Stream Matches Today Online – Watch Live Sports